eragone

Aktuální články


Rubriky


Archiv


Anketa


HledáníRSS

Den Gangstera - kompletní chronologický popis dema:


Nákup zbraní: S Nikem se setkáváme na Star Junction. Niko objednal zbraně přes svůj mobilní telefon od karibského obchodníka jménem Little Jacob. Zadal si s ním schůzku v aleji na Rotterdamm Hill. Zastaví taxík a dojede s ním na místo určení, což je mnohdy lepší než si od někoho vypůjčit (ukrást) auto. Není totiž moudré v centru města přepadávat auta. Cestu taxíkem lze přeskočit, pokud se vám nechce čekat, nebo si užít celou jízdu z 1st person pohledu. Za taxík se samozřejmě platí. Když tam přijede, setká se s Jacobem a ten otevře kufr svého auta, aby mu ukázal své zboží. Niko si vybere, zaplatí a Jacob zase jede.

E-mail: Nikovi poté volal jistý právník Goldbert z firmy Goldbert, Ligner & Shyster. Niko po tomto rozhovoru navštívil stránky jeho právnické firmi a poslal mu e-mailem svůj životopis z internetové kavárny Tw@ Café. Tato kavárna se již objevila v GTA III a LCS, avšak nebyla samozřejmě přístupná. Goldbert si s ním po přijetí e-mailu domluvil po mobilu schůzku na určitou hodinu a místo. Jelikož je schůzka až druhý den odpoledne, Niko si naplánuje další misi. Zajde k McRearymu, který by měl být někde u Castle Gardens.

McReary: Niko opět zamává na Taxík a nechá se odvézt. Když Niko dojede ke Castle Gardens, malé restaurace s pěkným výhledem na Statue of Happines, konečně se setká s oním McRearym. Vypadá to, že McReary Nika zná. McRearovi prý kdosi ukradl paměťovou kartu s citlivými daty a on ji potřebuje získat zpět. McReary tedy předá všechny potřebné informace o zloději a Niko se vydá získat kartu zpět.

Likvidace cíle: Když už je Niko na místě určení, zavolá onomu zloději mobilem, aby viděl, kdo z davu zvedne telefon. Jak chytré! Když se tak stane, Niko mu střelí třikrát do hlavy, rychle vezme kartu a začne utíkat. Má tři hvězdičky. Nasedne do auta a chvíli ho honí policie. Po chvíli je ostrou zatáčkou do prava setřese a ztratí se jim. Zajede do parku a přesedne do dalšího auta - policie ho přestane pronásledovat a je bez hvězdiček.

Goldbert: Za chvíli třeba zajít na pohovor s Goldbertem. Nejprve si ale Niko musí koupit nějaké slušnější oblečení, zajde do obchodu s pánským oblečením Perseus a nakoupí za 2000$ společenský oblek. Zazvoní mu budík na mobilu a nastane čas jít na interview. Niko se tedy dostaví před sídlo Goldbertovi firmy. Po krátkém rozhovoru s recepční je vpuštěn do kanceláře. Hned když bez loadování vstoupí do Goldbertovi kanceláře, tak ho střelí do hlavy, přestože Goldbert vypadal potěšen jeho návštěvou.

Útěk: Jeho sekretářka mezitím spustila alarm a Niko se snaží prostřílet ven. Střílí po ochrance, jednoho muže zasáhne dvěma ranami do srdce a běží dál. Pak utíká přes požární schodiště. Dole už čeká policie a Niko má znovu tři hvězdičky. Dole ho přivítá velmi hlasitý ale realistický zvuk vrtulníku, který dodává potřebnou atmosféru. Policisté střílejí z revolverů a Niko se je snaží sundat s malým lehkým samopalem (pravděpodobně UZI), který koupil od Jacoba. Chybí indikátor zranění, místo toho však vidíme Nikova zranění přímo na něm. Celé demo končí okamžikem, když Niko schytá pár dalších zásahů a "zemře".

07.04.2008 18:37:50 | Autor: patazz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se