eragone

Aktuální články


Rubriky


Archiv


Anketa


HledáníRSS

SWAT 4


SWAT 4 je nejnovějším pokračováním úspěšné série first person taktických akcí. Ve SWAT 4 vás čeká celá řada novinek, jako například multiplayerové a kooperativní módy, ovšem na prvcích, které si lidé u předchozích dílů série SWAT zamilovali, se nic nezměnilo. Díky svému hernímu systému, který klade velký důraz na taktický postup a jenž je doplněn rozsáhlým tutoriálem, možnosti rychlého vstupu do akce a nastavitelné obtížnosti nebude SWAT 4 rozhodně žádným zklamáním!

Hlavní rysy:

» 14 unikátních misí s náhodným rozmisťováním nepřátel - každá hra je díky tomu zcela unikátní!
» Likvidujte nepřátele s pomocí skutečných licencovaných zbraní, jako jsou třeba útočná puška Colt M4 Carbine nebo opakovací brokovnice Benelli Nova. Na scénu také opět přichází v roli oficiálního taktického poradce hry známý Ken Thatcher, aktivní člen jednotky SWAT z Los Angeles.
» Díky enginu Vengeance založeném na technologii Unreal, dynamickému HUDu a systému zadávání rozkazů představuje SWAT 4 projekt, který posouvá vizuální zážitek ze hry na zcela novou úroveň.
» SWAT 4 nabízí singleplayerovou a kooperativní kampaň o čtrnácti misích, které hráčům nabídnou téměř nekonečnou zábavu. Kromě toho zde naleznete 3 samostatné multiplayerové módy určené až pro 16 hráčů.
» Vytvořte si a upravte své vlastní mise, kterých se budete moci zúčastnit se svým týmem SWAT. Upravte si umělou inteligenci nepřátel i civilistů, určete vlastní znění úkolů a mnoho dalšího.

07.04.2008 18:48:20 | Autor: patazz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se