eragone

Aktuální články


Rubriky


Archiv


Anketa


HledáníRSS

NFS Carbon


NFS: Carbon je celkově 10. titul v pořadí své série. Základově se jedná o předešlé Most Wanted, které je prolínáno Undergroundem 2. Nemusíte se bát, že to je vše! Zdaleka ne! Čeká na vás rozsáhlý tuning, kde si každé proporce svého auta můžete libovolně změnit, dle svých představ. Zkrátka připravte se na to, že v garáži budete hodně dlouho.

Vývojáři se neflákali a vytvořili nezávislé pokračování, které základově stojí na již zmiňovaných titulech. Engine byl použit defakto stejný - pouze byl modifikován pro lepší fyzikální model a celkové efekty. Při hře závodíte v Kalifornii v lokaci Carbon Canyon, nejezdíte sám, ale stojí při vás celá vaše crew, která je připravena vám pomoci vybít, pardon, vlastně vyzávodit si patřičný respekt a následně i území.

Závodí se v mnoha módech, a to s opravdu zvučnými auty, které jsou rozděleny do tříd: American Muscle, Tuner a Exotic – reprezentujte svoji třídu! Celá hra je doprovázená zajímavými videi, díky kterým budete mít přehled o dějové linii. I v NFS: Carbon jsou hlavní postavy stvořeny podle reálných – např. Emmanuelle Vaugier, která ve hře vystupuje pod jménem „Nikky“.

Každá zde uvedená informace je jednotlivě rozepsaná v ostatních sekcí (např. crew, postavy ve hře, tuning apod.).

07.04.2008 18:49:06 | Autor: patazz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se