eragone

Aktuální články


Rubriky


Archiv


Anketa


HledáníRSS

ikariam

Fascinující směs obchodu, válečné strategie a dimplomacie.

ikariam-6 Ikariam je neplacená webová hra. Hráč je vyzván k vedení svých lidí skrze antický svět. Jeho úkolem je stavba měst, obchod a dobývání ostrovů.

Ikariamský příběh začíná na sluných ostrovech v řeckých vodách. Pilní dělníci, vojáci a badatelé budují svá malá království na bílých plážích a skalistých kopcích ...
Tisíce hráču nejnovější hry od Gameforge prvotně využívají surovin ostrova, následně přechází k obchodu a využití svých vojáků, aby tak dosáhli růstu a rozvoje svého národu.
Každý klan, jakkoli neohrožený, je odsouzen k záhubě, nevstupuje-li do aliancí a neuzavírá obchodní dohody. Podporovat a být podporován je podmínkou přežití.
Ikariam neláká pouze svou grafikou, srovnatelnou s ostatními moderními počítačovými hrami, ale také fascinující směsí obchodu, válečné strategie a dimplomacie.

Šumění moře, nádherné písčité pláže a letní slunce! Na malém ostrůvku někde ve Středomoří se začíná pozvedat stardávná civilizace. Éra objevů a bohatství začíná právě nyní, pod tvým velením. Vítej ve světě Ikariamu...
hraj hnet tet

06.05.2008 20:25:15 | Autor: mitazz | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:


přidat komentář
<< úvod
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se